Yücel Kültür Vakfı'nın düzenlediği "Etkinlik ve Eğitim Kulübü" etkinlik serisi devam ediyor. Bu seride, çeşitli mesleki, gündelik ve sosyal konularda deneyim kazanmış konuklarımızla bir araya gelerek, onların deneyimlerini paylaşacak ve birlikte bilgileneceğiz.

Hayallerimizdeki hedeflere ulaşmak sürecinde nelere dikkat etmeliyiz nasıl keşifler yapmalıyız konusunda deneyimlerini Selçuk Keser bize aktaracak. Birlikte öğrenirken, bilinçlenerek keyifli bir zaman geçireceğiz.

📅 Tarih: 26 Nisan Cuma

🕗︎  Saat: 20.00 - 21.00

Etkinlik Bilgileri

📌 Eğitimler online yapılacak olup, eğitime seçilen katılımcılara mail üzerinden dönüş yapılacaktır.

📌 Eğitime katılım ücretsizdir.

📌 Eğitim sonunda Katılım Belgesi verilecektir.

 

Selçuk Keser Kimdir?

Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra İTÜ’de Malzeme ve İmalat Programı’nda yüksek lisans yaptı. AÖF Sosyoloji Bölümünden mezun oldu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde İşletme Yönetimi okuyor.

2012’den itibaren 3 yıl İstanbul Bilgi Üni. Makine Müh.’de Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2015 yılında Taksim’de Evden Kaçış oyunu şirketi kurdu ve işletti. Adalardan Kaçış Oyununu yaptı. 2016’da, ATÖLYE İstanbul’un Maker Lab Yöneticiliğini üstlendi. 2016’nın sonlarında disiplinler üstü Öğrenenler Topluluğunu kurdu. Bu projesiyle Çekya’da ESAA programına katıldı, Web Summit’e katılmaya hak kazandı. İTÜ Çekirdek ön kuluçka ve KWORKS ön hızlandırma programına, Yatırıma Hazır Sosyal Girişimler programlarına seçildi. Türkiye’nin ilk ve tek sanat okulu olan Pera Ortaokulunda sanat ve Maker’ı bir araya getiren teknoloji, yazılım, elektronik, robotik konularında STEM+A destekli eğitimleri verdi. Ferhatpaşa Bilim ve Sanat Merkezinde, İleri Nesil Okullarında Robotik ve Maker eğitimleri verdi. Koç Üniversitesinde gerçekleşen ELC for KIDs ve Lise Yaz Okulu programlarında Robotik, Kodlama, Tasarım Odaklı Düşünme, Yaratıcı Girişimcilik eğitimleri verdi, Kaçış Oyunları, Hazine Avı, Açık ve Kapalı Alan etkinlikleri, takım kurma aktiviteleri gerçekleştirdi. Özyeğin Üniversitesinde Misafir Öğretim Üyesi olarak çalışmıştır. Technical of American University’de Akademisyen kadrosunda yer almaktadır. ICF Sertifikalı Yaşam Koçudur. Ayrıca 2009 yılından beri Web Tasarım yapan 5 yıldız mertebesinde bir Wix Partneridir.

İş ve eğitimden arta kalan zamanlarda müzik ile uğraşan, Ruhi Su Dostlar Korosunda basist korist olarak yer aldı. Koç Fest Super Voley ve İTÜvision şarkı yarışmalarında ödül almış olup bir yandan da Öğrenenler eğitim modeline katkı sağlaması adına oyunlaştırma ve drama konularında uzmanlaşmak için uygulamalı tiyatro eğitimi almıştır.

Sorularınız için info@yucelkulturvakfi.org adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Please login first to join to the event by clicking here.