Yücel Kültür Vakfı, farklı disiplinlerden tematik alanlardan uzman gönüllü eğitmenlerin yer aldığı ''Öğrenme Kulübü'' eğitim serisi; kültür - sanat, girişimcilik, savunuculuk, teknoloji, dijitalleşme gibi farklı konularla hız kesmeden devam ediyor.

Öğrenme Kulübü kapsamında bu kez İklim Adaleti Deneği'nden Efe Baysal ve Ege Tok 21 Aralık Çarşamba günü 20.00 - 21.30 saatleri arasında ''İklim Adaleti Atölyesi'' çalışması ile bizimle birlikte olacak.

''İklim Adaleti Atölyesi'' kapsamında,
🌿 Parata : Bir İklim Adaleti Hikayesi
İklim krizi her geçen gün şiddetini artırıyor, aşırı hava olayları gün geçtikçe yeni normalimiz haline geliyor. Peki iklim krizine karşı gerçekten hepimiz aynı gemide miyiz? Toplumlarımızın karşı karşıya olduğu adaletsizlikler bu krizden nasıl etkileniyor? Birlikte neler yapabiliriz? 350 ekibinin kurguladığı iklim adaleti atölyemizde bu sorulara hep birlikte yanıt arayacağız, iklim krizine karşı mücadele yöntemlerini konuşacağız. 

➡️ Atölye için 20 - 24 kişilik olacak şekilde katılımcı kontenjan sınırı bulunmaktadır.

(Başvurlarda bölgesel ve cinseyet dağılımı gözetilecek olup, Atölye çalışmasına katılım öncesinde aramalar gerçekleştirilecektir.)

➡️ Katılımcıların cep telefonu yerine bilgisayardan katılması beklenmektedir. 
(Açıklama: Yapıılacak atölye çalışması sürecinde uygulanacak interaktif uygulama  cep telefonları ile katılım noktasından sorunlar çıkarabileceğinden katılımcıların başvurmadan önce bilgisayar üzerinden girebileceklerin emin olmaları gerekmektedir. )
 

📅​ 21 Aralık Çarşamba 

🕗​ 20.00 - 21.30

Eğitim çevrim içi olacaktır ve kayıt olanlara e-posta üzerinden, Zoom'a katılım için bağlantı gönderilecektir.

Eğitime katılım ücretsizdir.

Eğitim sonunda ''Katılım Belgesi'' verilecektir.