Yücel Kültür Vakfı olarak sizleri içtenlikle yeni dönem gönüllülük programımız kapsamında başlattığımız Birlikte Öğrenme Programı'na katılmaya davet etmekten mutluluk duyuyoruz! Bu program, kişisel gelişimimize odaklanırken birlikte öğrenme ve birbirimize destek olma fırsatı sunacak haftalık oturumları içeriyor. 

Programın amacı, kendi içsel potansiyelimizi keşfederken birbirimize destek olmak ve güçlü topluluklar oluşturmaktır. Her bir oturumda, farklı konuları ele alacak ve bu konular üzerine paylaşımlarımızı, deneyimlerimizi ve öğrenmelerimizi bir araya getireceğiz. 

Yücel Kültür Vakfı Kimdir?

Yücel Kültür Vakfı, gençlerin kişisel ve sosyal gelişimine odaklanarak kültür sanat ve gençlik çalışmaları yürütmektedir. Bu doğrultuda, yaş, cinsiyet veya sosyal statü ayrımı yapmaksızın gençlere çeşitli eğitim ve kültürel faaliyetler sunar. Misyonu, gençlerin kendilerini geliştirmelerini teşvik ederek topluma faydalı bireyler haline gelmelerine katkıda bulunmaktır.

Bu programı tamamlayan kişiler ile birlikte yeni dönemde bizler ile bilikte gönüllü olarak farklı etkinlikler ve faaliyetlerde yer alarak hem çevrim içi hem de yüz yüze çalışmalarda yer alabileceksiniz..

Program takvimi aşağıdaki gibidir: 

Her oturum, her pazar 20.00 - 21.00 arasında olup çevrim içi olarak Zoom üzerinden gerçekleşecektir. Programa katılmak için kaydınızı yaptırmak isterseniz, lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Katılımınızı bekliyoruz! 

Son başvuru: 3 Mayıs Cuma - 18.00 (Güncellendi)

Yücel Kültür Vakfı’nda gönüllü olmak için bu programı tamamlamanız gerekmektedir. 

Birlikte öğrenmeye ve birlikte büyümeye bizimle birlikte gönüllü olarak çalışmalar yapmaya hazır mısınız? 

Hazırsan gönüllü olmak için linke tıkla

YKV Content:1548