Yücel Kültür Vakfı olarak Öğrenme Kulübü sürecinde yeni yılın gelmesi ile birlikte atölye çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.

Öğrenme Kulübü kapsamında Gözde Ergüç 19 Ocak Perşembe günü 20.00 - 21.30 saatleri arasında ''Bilgelik Çigong'uyla Hayatın Dönüşsün Atölyesi'' çalışmasıyla bizimle birlikte olacak.

Zhineng Qigong'un (Bilgelik Çigongu): 

➡️ Zhineng Qigong (Bilgelik Çigong'u) kendi kendini iyileştirmek, hızlı bir şekilde bireysel dönüşüm sağlamak, unutulmuş yüksek potansiyeli tekrar açığa çıkarmak gibi konularda çok güçlü ve etkili bir Qigong yöntemidir. Çin’in en büyük ilaçsız hastanesi olarak kabul edilen “Huaxia Zhineng Qigong Merkezi'’nde uygulanan tek tedavi yöntemidir ve iyileşme oranları batı tıbbı için inanılmaz sayılabilecek bir orandadır.
➡️ Bilinçle İyileşme: Mingjue (saf bilinç) ile şifa, Zhineng Qigong’un (Bilgelik Çigong’u) yüksek seviyeli ana çalışmasıdır. Tüm duyguların, düşüncelerin, kavramların ve hislerin, dünya kalıplarının ötesine geçer. Uyumlu ve istikrarlı bir zihin durumuna ulaşabilir, tüm vücudun duygu ve enerjisini dengeleyebilir, her türlü hastalığı ortadan kaldırabiliriz. Yüksek seviyedeki bu bilinç hali, özgür, huzurlu, mutlu, sağlıklı ve uyumlu bir bilinç hali olarak deneyimlenir ve hayatımıza yansır.

📅​ 19 Ocak Perşembe

🕗​ 20.00 - 21.30

Eğitim çevrim içi olacaktır ve kayıt olanlara e-posta üzerinden, Zoom'a katılım için bağlantı gönderilecektir.

Eğitime katılım ücretsizdir.

Eğitim sonunda ''Katılım Belgesi'' verilecektir.