Her yıl Almanya’nın Schneeberg kentinde gerçekleştirilen Fit For The Future gençlik değişim projesi bu yıl 7 – 15 Temmuz 2018 tarihlerinde gerçekleşiyor! Fit For The Future: The Impulse Boost Camp’de (IBC) politik meselelerde yaratıcı çözümleri üretme, proje yönetimi için gerekli beceriler, grup çalışması teknikleri gibi konularda eğitimler gerçekleşecek. Projeye 6 ülkeden toplamda 20 katılımcı katılacak! Türkiye’den katılacak 4 katılımcı arasında yer almak istiyorsan vakit kaybetmeden sen de başvuru formunu doldurarak 24 Mayıs’a kadar bize ulaştır!

Projeye katılmak isteyen tüm katılımcıların 40 €'luk katılım bedeli ödemeleri gerekmektedir. Katılımcıların barınma, yemek masraflarının geri kalanı proje bütçesinden karşılanacaktır. Seyahat masrafları proje sonrasında 270 €’a kadar ödenecektir.

Proje 18 – 27 yaşları arasında bulunan dünyada meydana gelen politik sorunlar hakkında tartışmaya ve bunlar hakkında akılcı ve alternatif çözümler üretmeye yatkın kişilere açıktır. Katılımcılardan projeye katılımlarına engel teşkil etmeyecek düzeyde (en az B2 Seviyesi) İngilizce bilgisi beklenmektedir.

Başvuru formu için lütfen buraya tıklayınız.

Doldurduğunuz formu 24 Mayıs 2018 tarihine kadar info@yucelkulturvakfi.org adresine gönderebilirsiniz.

 

YKV Content:1372